info@kilickimya.com
+90 212 614 67 27

Hakkımızda

Kılıç Kimya geri dönüştürülebilir plastik ve plastik dışı bir çok ürünü Türkiye ve Dünya pazarındaki geri dönüşümü saglamak üzere 1988 yılında İstanbul B.Paşa'da kuruldu.

Aile şirketi olarak faaliyete geçen Kılıç Kimya İstanbul B.Paşa'daki merkez binası ile hizmet vermeye başladı. Aylık Bin tona kadar Plastik hammadde üretim kapasitesine sahip olan firmamız, Türkiyenin tüm il ve ilçelerinden plastik ham madde alımı ve temini sağlamaktadır.

Tüm İl ve ilçelerden gelen geri dönüşümlü malzemeler sahamızda toplandıktan sonra türlerine göre ayrılıp işlenir ve tekrar ekonomiye kazandırılır. Kılıç Kimya, tüm bu iş akışına görev disiplini ve hız ilkelerini yerine getirmeye çalışır: Müüşteri memnuniyetinin öneminin, hedefe ulaşma yolundaki en önemli etken olduğunun daima farkındadır.

Kendi bünyesinde ihracat departmanı ile ihracat alanında da faliyet göstermekte olan firmamız kuruluşundan itibaren her geçen sene artan bir kapasiteyle ülkemize hizmet vermektedir.

Kılıç Kimya profesyonel kadroya ve teklojik alt yapıya gereken duyarlılıgı göstererek sadece çevreye degil,ülke ekonomisinede katkıda bulunarak büyüdü ve büyümeye devam ediyor.

© 2014 - KILIÇ PLASTİK. Tüm Hakları Saklıdır.